אני דון קיחוטה (2015)

בהשראת הרומן האלמותי של סרוונטס

"יבגני אריה מוכיח עוד פעם שהוא אשף של תיאטרון...אני מוצא עצמי די מהר מוותר על תפקידי כצופה מנתח ומתמסר לחוויה הויזואלית. הצגה מקסימה ומרהיבה...הפקה אחת שאני בהחלט ממליץ לראות פעמיים."

הארץ

"המחזה של רועי חן והבימוי של יבגני אריה יוצרים בהצגה הזאת חוויית תאטרון מיוחדת ובראשה ההחלטה שאת תפקיד האסיר- קיחוטה יגלמו דמידוב ותבורי, ולצידם את סנצ׳ו-סנדרוביץ׳. מי שיכול שיראה פעמיים, מי שמעוניין לראות את הקרוב ללבו שיבדוק בלוח התאטרון מי משחק לפני שיזמין כרטיסים, ומי שהרפתקן - שיהמר. בכל מקרה זה יהיה מצוין."

הבמה

"הצגה שבשבילה קיים התיאטרון. חוויה נפלאה- יפהפייה, מאתגרת ומרגשת- כזאת שמעשירה את הנפש וטוענת אותה באנרגיות. תעודת כבוד לתיאטרון גשר שנמצא בפריחה אמנותית...תיאטרון במיטבו. ציון 10"

גלובס

"הצגה מהפנטת ומרשימה...ההפקה מוצלחת גם בזכות להקת השחקנים המוכשרת וגם בזכות התפאורה והתלבושות המרהיבים, התאורה, המוזיקה והאפקטים המיוחדים שכולם חוברים לחוויה תיאטרלית יוצאת דופן בניצוח המופלא של הבמאי יבגני אריה."

קפה דה מרקר

"המשחק של ישראל (סשה) דמידוב ואלכסנדר סנדרוביץ’ וירטואוזי וראוי לפרסים. יחסי האהבה/שנאה/תלות/חברות/זלזול ותחרות ביניהם נותרת עם הצופה זמן רב לאחר ההצגה. הצגה מומלצת מאד!"

רווית, בלוגרית בסלונה

"רוצו לראות, צפויה לכם חוויה מרגשת. ואולי אלך גם אני שוב? כדי לצפות בה שוב והפעם עם דורון תבורי."

שולה גולד, בלוגרית בסלונה

"המחזה של חן מתוחכם ואירוני, בימוי מצויין של יבגני אריה, היודע לבנות תמונות מרהיבות ומשעשעות"

ידיעות אחרונות

"בקסדה מאולתרת, ניצב האביר- אסיר תבורי... קולו, אחיזת גופו והמבט המהופנט שלו מרתקים את הצופה וסוחפים אותו לחוויה תיאטרלית מטלטלת"

כלכליסט

"חוויה גדולה.מחזה מעולה.בימוי מקסים.משחק מרתק.המלצה חמה ביותר לראות פעמיים עם שני השחקנים ולהשוות"

אתר פרשן

"הבימוי של יבגני אריה לוקח את הקהל לעבר מחוזות הדמיון והשגעון, ומדגיש מהי מהי חווית תיאטרון אמיתית... חוויה תיאטרלית יוצאת דופן וייחודית בנוף התיאטרון"

מעריב

"הצגת העלילה "אני דון קיחוטה" של תיאטרון גשר נערכת בבית כלא, שם גיבוריה מנסים להפיג את השעמום. התוצאה: הצגה קסומה ולחלוטין לא משעממת"

מקור ראשון

הצגה על חברות אמיצה בין שני גברים ועל הרצון, המשותף לכולנו, להשיג חופש ולמצוא אהבה

שני אסירים החולקים תא כלא אחד, קוראים שוב ושוב את הרומן המפורסם "דון קיחוטה" של סרוונטס. הקריאה מאפשרת להם להפליג בדמיונם אל הרפתקאותיהם הססגוניות של דון קיחוטה וסנצ'ו פאנסה.

נדמה כי החופש האמיתי נמצא דווקא בכלא, מקום נטול מחויבויות, המבודד ממטלותיו של העולם החיצוני, בו ניתן רק לשבת, לחלום ולדמיין, שאתה אביר גיבור, גם אם אינך באמת כזה...  

"אני דון קיחוטה" היא הצגה רבת משתתפים רוויית רגעים מרגשים ומשעשעים, אודות חברות אמיצה בין שני גברים, ועל הרצון, המשותף לכולנו, להשיג חופש ולמצוא אהבה.

 

צילום תמונות: אלכסיי אבן, דימה בריקמן, Anasteyja ArtPhotography, Gena Levitas Photography

משך ההצגה: כשעתיים ו-20 כולל הפסקה

הצגה ראשונה: 29 ביוני 2015

 

 

 

יוצרים

שחקנים

הצגות נוספות שאולי יעניינו אותך

הצגת ילדים
האוצר מתחת לגשר

האוצר מתחת לגשר

מסע משעשע ונוגע ללב בעקבות האוצר הקסום
לפרטים ורכישה
(ר)אבולוציה

(ר)אבולוציה

סאטירה עתידנית הבוחנת את האתגרים שמציבה בפנינו הקידמה
לפרטים ורכישה
התנצלויות פומביות

התנצלויות פומביות

הצגה חדשה של סטודיו גשר!
לפרטים ורכישה
במנהרה

במנהרה

מאת רועי חן
לפרטים ורכישה
ריצ'רד III

ריצ'רד III

בכיכובה של יבגניה דודינה
הצגה קרובה - 5.6
לפרטים ורכישה
שלום, מלחמה

שלום, מלחמה

עם מוסיקה חיה על הבמה!
הצגה קרובה - 28.6
לפרטים ורכישה