תקנון

תקנון ותנאי שימוש באתר מכירת כרטיסים של תיאטרון גשר

האתר הוקם ומופעל ע"י תיאטרון "גשר" (להלן: "התיאטרון") במטרה לספק לקהל לקוחותינו אמצעי נוח לרכישת כרטיסים ולקבלת מידע על הצגות התיאטרון.

 

אנו נשמח לעמוד לרשות קהל לקוחותינו, בכל פנייה, ובפרט בפניות הנוגעות לתפעול האתר ו/או לתקנון זה להלן, בטלפון: 03-5157000; פקס: 03-6816427; דוא"ל: service@gesher-t.co.il.

 

מדיניות ותנאי שימוש

אנא קרא בעיון את כל התנאים.

כל הרוכש באמצעות אתר אינטרנט זה (להלן: "האתר") ו/או משתמש באופן כלשהו באחד מהשירותים הניתנים באתר זה (להלן: "המשתמש" או "הלקוח") מצהיר כי הינו מודע לתקנון זה ולתנאיו ומסכים לכל תנאי התקנון, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות מפעילי האתר לפי תקנון זה ותנאיו.

 

השימוש באתר כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. השימוש באתר מעיד על הסכמת הלקוח לאמור בתנאי השימוש. תיאטרון גשר רשאי לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת, מבלי למסור על כך הודעה מוקדמת מראש, ותחילת תוקפם של השינויים תהא עם פרסומם. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומופנים אל נשים ואל גברים כאחד.

 

התיאטרון שומר לעצמו את הזכות, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא כל התראה, לתקן ו/או לשנות הוראות תקנון זה, תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכנו, מראהו, לרבות היקפם וזמינותם של השירותים המוצעים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר, תפעולו ובשירותים. תוקפם של השינויים האמורים יהא מיום פרסומם באתר, אלא אם נקבע אחרת ע"י התיאטרון. נוסח התקנון המופיע באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

 

מדיניות פרטיות

הנך מתבקש לקרוא מדיניות פרטיות זו ("מדיניות פרטיות") בטרם תעשה כל שימוש באתר תיאטרון גשר ("אנחנו" ו/או "התיאטרון") הזמין בכתובת: gesher-theatre.co.il ("האתר").

 

בשימוש ו/או גישה לאתר והשירותים אתה מתחייב כי קראת וקיבלת על עצמך את מדיניות פרטיות זו וכי אתה מסכים לכך שהתיאטרון יעשה שימוש במידע האישי שלך (מידע אודות אדם) שיגיע לידיו בקשר עם האתר והשירותים בהתאם למדיניות פרטיות זו. לידיעתך, אינך חייב לפי חוק לספק מידע זה, אך אם לא תספק אותו לא תוכל ליהנות מהאתר והשירותים. אם אינך מסכים לכל התנאים שלהלן אנא אל תעשה כל שימוש באתר ובשירותים.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר אך פונה לגברים ונשים כאחד.

 

1. הסכמה

 

להלן דוגמאות למידע שעשוי להיאסף ולדרכי השימוש בו. אתה נותן בזאת את הסכמתך לתיאטרון לאיסוף ושימוש במידע הפרטי שלך ושל אחרים שנתנו לך את הסכמתם לכך ומופיעים בתוכן שלך.

 

2. איסוף מידע

 

2.1.פרטי הרשמה

בעת ההרשמה לאתר ו/או הזמנת כרטיסים תתבקש לספק לנו פרטים אישיים, כגון: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, מספר תעודת זהות ופרטי כרטיסי תשלום ואשראי.

 

2.2.מידע מגורמים שלישיים

אנו עשויים לקבל עליך מידע ממקורות צד שלישי ולצרף אותו לפרטי הרישום שלך. מידע זה עשוי לכלול: פרטים עדכניים של כתובת ומען מגורמי צד שלישי.

 

2.3.מידע טכני ותעבורת תקשורת

אנחנו משתמשים בקובצי יומן רישום שאוספים מידע כגון כתובות פרוטוקול אינטרנט (IP), מידע על דפדפנים, מכשירים, קוקיס, ספקי שירות אינטרנט (ISP), דפוסי שימוש באתר ובשירותים ומאפייניהם השונים, דפים מפנים/דפי יציאה, סוגי פלטפורמות, חותמות תאריך/שעה ומספר ומיקום בדף של לחיצות. אנו משתמשים גם בכלי שירות למעקב המשתמש בקובצי יומן רישום כדי לנתח תנועות משתמשים ולשמור כתובות IP לצרכים סטטיסטיים אגרגטיביים.

 

2.4.קוקיס (Cookies) וווב ביקונס (Web Beacons)

קוקיס הן פיסות מידע קטנות המאוחסנות במכשירך וקשורות למידע עליך. אנו משתמשים בקוקיס של תעבורת תקשורת אשר הפעלתם מסתיימת בעת סגירת הדפדפן, והן בקוקיס קבועים המאוחסנים במכשיר שלך. הקוקיס הקבועים לא יימחקו בעת סגירת הדפדפן, קוקיס אלו שומרים פרטי תעבורת רשת ושימוש באתר ובשירותים על-ידי המשתמש. בדרך כלל הדפדפן או המכשיר קולטים קוקיס באופן אוטומטי, אך בחלק מהמכשירים והדפדפנים קיימת האפשרות לחסום שימוש בקוקיס. אם אתה מעדיף זאת והדפדפן או המכשיר שלך תומכים באפשרות זו תוכל לערוך את אפשרויות הדפדפן או המכשיר כדי לחסום קוקיס בעתיד. אנחנו משתמשים בקוקיס מכמה סיבות. לדוגמה, קוקיס מאפשרים לנו לזהות משתמשים בעת ההתחברות לאתר ולשירותים ולעקוב אחר השימוש אשר עושים המשתמשים שלנו באתר ובשירותים וכך ללמוד איך לשפר את חוויית השימוש באתר ובשירותים וכן קוקיס מאפשרים לנו לתפעל את האתר ואת השירותים. אם תבחר לדחות קוקיס ייתכן שעדיין תוכל להשתמש באתר ובשירותים; עם זאת, הגישה שלך לאזורים מסוימים ושירותים מסוימים באתר ובשירותים עשויה להיות מוגבלת.

אנו עשויים גם לעשות שימוש באתר ובשירותים ובמיילים שלנו בווב ביקונס בכדי לאסוף את המידע המפורט במדיניות זו. ווב ביקונס, או "gifs", הם תמונות אלקטרוניות שמאפשרות לנו לשלוח קוקיס, לנטר את השימוש שלך באתר ובשירותים או לקבל אינדיקציה לכך שבוצעה פעולה בתכתובת דואר אלקטרוני מטעמנו.

 

3. שימוש במידע

 

3.1.מטרות שימוש

השימושים שאנו עשויים לעשות במידע כוללים בין היתר גם את המטרות הבאות: (1) זיהוי אישי, (2) תפעול ותמיכה באתר והשירותים הקשורים אליו, (3) יצירת קשר לצורך מתן שירות לקוחות ככל שיהיה בכך צורך, (4) ניתוח נתונים וסטטיסטיקות; (5) שליחת דיוורים כמפורט בסעיף ‎3.2 להלן; (6) התאמה אישית של תוכן האתר והשירותים; (7) ציות לחוק ובירור תלונות, חשד להונאה או התנהגות בלתי הולמת והגנה על ענייני התיאטרון.

 

3.2.דיוור ורשימת תפוצה

בהרשמתך לאתר ולשירותים אתה מסכים כי התיאטרון עשוי ליצור עמך קשר בנוגע לאתר ולשירותים, לרבות בהודעות מייל, SMS וחיוג טלפוני. אנו עשויים לשמור תכתובות ו/או שיחות שנערכו בינינו לבינך לצרכי שירות לקוחות, ניהול ושיפור השירות. בעת ההרשמה לאתר ולשירותים התיאטרון יצרף אותך לרשימת התפוצה שלנו, כך שמדי פעם תקבל מאיתנו עדכונים ופרסומים בנוגע למבצעים, שירותים ומוצרים וידיעות אחרות שעשויות לעניין אותך. בכל עת תוכל לצאת מרשימת התפוצה והדיוור הישיר על ידי משלוח דוא"ל לכתובת gesher@gesher-t.co.il לאחר הגשת בקשת הסרה התיאטרון תחדל מלשלוח אליך דברי פרסומת.

 

4. שיתוף מידע

 

4.1. שמירה על החוק והסדר הציבורי

אף על-פי שאנו עושים מאמץ לשמור על פרטיותך, ייתכן שנידרש על-פי חוק לחשוף מידע שסיפקת בעת שימושך באתר ובשירותים, ייתכן גם שנחשוף מידע על אנשים המאיימים ו/או עשויים לפגוע בנו ובשירותינו (כגון הונאה מצד משתמשים, שליחת איומים, הפצת ספאם וכו') או אנשים שפעולותיהם עלולות לגרום נזק לאחרים או לפגוע בהם.

4.2. קבלני משנה וספקי שירות

אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך עם ספקי שירות וקבלני משנה העובדים עמנו ו/או המספקים שירותים מסוימים מטעמנו בארץ ובחו"ל וזאת ככל שהדבר יידרש לצורך מתן השירות ותפעול האתר והשירותים, שיפורם ופיתוח שירותים נוספים. כמוכן, אנו עשויים לאחסן מידע בשירותי ענן ששרתיו ממוקמים מחוץ לישראל. חברות אלה אינן רשאיות לשתף או להשתמש בעצמן במידע המאפשר זיהוי אישי שאנחנו מספקים שלא עבורנו או לצורך תפעול האתר והשירותים. לאחר השלמת פרויקטים אלה, אנו דורשים כי כל המידע יוחזר אלינו. לבסוף, אנחנו משתפים מדי פעם מידע לגבי השימוש באתר ובשירותים עם ספקי השירות שלנו לצורך ניתוח דפוסי שימוש וסטטיסטיקות.

4.3. שינוי מבנה ומכירת נכסים

אנו רשאים להמחות ולהסב זכויותינו והתחייבויותינו, לרבות העברת המידע ללא הגבלה כלשהי לצד שלישי כלשהו ובלבד שאותו צד שלישי יכנס בנעלינו לכל דבר ועניין הקשור בהוראות מדיניות זו, לרבות במקרה של מכירה, מיזוג ו/או ארגון מחדש בו מועברים עיקר נכסי התיאטרון לצד שלישי כלשהו.

 

5. אבטחת מידע

 

אנחנו נוקטים צעדים סבירים כפי הנהוג בתעשייה כדי לסייע בהגנה על המידע המאפשר זיהוי אישי שאתה מספק לנו. אנחנו גם מגבילים את הגישה בתיאטרון למידע המאפשר זיהוי אישי לעובדים הזקוקים למידע כדי לבצע עבודה ספציפית (לדוגמה, נציגי שירות לקוחות). אך יש לקחת בחשבון ששום אמצעי ו/או שירות אינם בטוחים באופן מוחלט, במיוחד כשהפעילות היא מקוונת. אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע לאבטחת המידע שלך, אתה מוזמן לשלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני הרשומה בסוף תנאי השימוש.

 

6. קבלת גישה למידע המאפשר זיהוי אישי

 

באפשרותך לבקש גישה, עדכון או מחיקה של מידע המאפשר זיהוי אישי שאספנו עליך. כדי לממש זכות זו, עליך לשלוח דואר אלקטרוני עם פרטים שיאפשרו לנו לאמת את זהותך לכתובת הבאה: gesher@gesher-t.co.il

 

שינויים במדיניות הפרטיות

אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת. במקרה של שינוי נוהלי הפרטיות שלנו, נשנה מסמך זה כך שתוכל לדעת איזה מידע אנחנו אוספים, כיצד אנחנו עשויים להשתמש בו ובפני מי אנחנו עשויים לחשוף אותו. נודיע לך על כל שינוי מהותי במדיניות פרטיות זו על-ידי פרסום הודעה בולטת באתר ובשירותים שלנו ו/או בדואר אלקטרוני. מומלץ לעיין במדיניות הפרטיות מדי פעם כדי לקבל מידע על האופן שבו אנחנו מגנים על המידע שלך.

 

רכישת כרטיסים באתר

לצורך ביצוע הזמנה יידרש המשתמש למסור פרטים שונים, כגון: שם פרטי, שם משפחה, מספר ת"ז,  מס' טלפון לצורך יצירת קשר, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס אשראי שברשות המשתמש. הפרטים שחובה למסור, יסומנו במפורש בשדות המתאימים לכך. מובהר בזאת כי אין חובה למסור את הפרטים לפי חוק, אך ללא מילוי שדות החובה המשתמש לא יוכל לבצע הזמנה מקוונת.


על המשתמש לוודא כי בעת ביצוע הרכישה מילא פרטי זיהוי מדויקים ועדכניים. באם בעת ביצוע הרכישה ימסור המשתמש פרט/י זיהוי שגוי/ים, לא יהיה בידי התיאטרון להבטיח את אספקת הכרטיסים שנרכשו והעסקה תבוטל. מובהר, כי מסירת פרטי זיהוי שגויים אסורה לחלוטין על פי דין ומהווה עבירה פלילית ועוולה אזרחית. תיאטרון גשר שומר לעצמו את כל זכויותיו המקרה של מסירת פרטים כוזבים.

 

האתר שומר על הפרטיות של הגולשים המבקרים בו. כל הפרטים יישמרו בצורה חסויה ולא יועברו למי שאינו מורשה לכך עפ"י דין, עפ"י צו בית משפט או עפ"י תקנון זה להלן ללא אישור המשתמש ולא יעשה בהם כל שימוש למעט השימושים המפורטים להלן.

 

רכישת מנוי חדש

נתן לרכוש מנוי באמצעות האתר, המשתמש יבחר את המנוי המתאים לו ויידרש למסור פרטים שונים. הפרטים שחובה למסור, יסומנו במפורש בשדות המתאימים לכך. המשתמש לא יוכל לבצע את הרכישה מבלי למלא את שדות החובה.
רכישת המנוי תתבצע באמצעות כרטיס אשראי.

העסקה מותנית באישור חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתמש.

עם תום ביצוע ההזמנה יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שמסר המשתמש אישור רכישת המנוי.

מיד עם תום הרכישה המשתמש יוכל לממש את המנוי באמצעות כניסה לאזור האישי עם הזיהוי והסיסמא שנשלחו אליו לדוא"ל.

תוקף המנוי: שנה מיום רכישתו.


ביצוע עסקאות ותשלום

הזמנת הכרטיסים תתבצע באמצעות כרטיס אשראי ו/או המנוי.

מלאי הכרטיסים למופעים השונים המוצעים באתר הינו מוגבל וביצוע ההזמנה הוא על בסיס המקומות המוצגים באתר.

המחירים המפורסמים באתר הינם בשקלים חדשים. תיאטרון גשר רשאי לשנות את כל המחירים המפורסמים באתר בכל עת וללא מתן הודעה כלשהי והמשתמש מוותר על כל טענה ו/או תביעה כנגד התיאטרון ו/או מי מטעמו בעניין זה.

 

העסקה מותנית באישור חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתמש.

ביצוע עסקה באתר, ייעשה באמצעות מסירת פרטים אישיים של המזמין כנדרש בעמוד התשלום וכן פרטי כרטיס אשראי תקף. כרטיס האשראי יחויב בגין העסקה במועד ביצוע ההזמנה וייעשה ע"פ הפרטים שהוזנו. על המשתמש לוודא כי בעת ביצוע הרכישה מילא פרטי זיהוי מדויקים ועדכניים. באם בעת ביצוע הרכישה ימסור המשתמש פרט/י זיהוי שגוי/ים, לא יהיה בידי התיאטרון להבטיח את אספקת הכרטיסים שנרכשו והעסקה תבוטל. מסירת פרטי זיהוי שגויים אסורה לחלוטין על פי דין ומהווה עבירה פלילית ועוולה אזרחית. תיאטרון גשר שומר לעצמו את כל זכויותיו המקרה של מסירת פרטים כוזבים.

 

עם סיום תהליך הרכישה וכהוכחה לאישור התהליך, יוצג על גבי המסך סיכום הזמנה. במידה ולא יופיע מסך זה, נדרש המשתמש להשלים את הליך הרכישה באמצעות האתר או טלפונית בקופת התיאטרון. התיאטרון לא יהיה אחראי במידה והליך הרכישה לא הושלם כנדרש.

 

עם תום ביצוע ההזמנה יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שמסר המשתמש אישור הכולל את פרטי ההזמנה והודעה על כך שההזמנה בוצעה בהצלחה.

 

זכויות רוכש כרטיס כניסה הינן לצפות בהצגה שאליה נרכש הכרטיס בלבד וזכותו זו של הרוכש כפופה לתנאי השימוש המופיעים להלן ו/או גם בכניסה לאתר האירוע במסגרת נוהלי כניסה לאתרים הנקבעים ע"י הנהלת כל אתר ואתר ו/או גם על גב כרטיס הכניסה. על הרוכש לבדוק מבעוד מועד את המגבלות החלות בתקנון ובאתר האירוע/ המופע. לא תחול על התיאטרון כל אחריות בגין איסור עליו נודע לרוכש רק עם הגעתו לאתר, או בעת קבלת כרטיס הכניסה.

 

נכים ובעלי מוגבלויות אשר כניסתם לאתר ו/או דרכי ואופן ישיבתם מצריכים טיפול מיוחד, כגון מקומות ישיבה נגישים לנכים, מתבקשים לברר טלפונית טרם הרכישה באתר פרטים אודות סידורי הישיבה המבוקשים על ידם.

 

מימוש כרטיסים של מנוי / חידוש מנוי

כל מנוי יקבל זיהוי וסיסמא (אותה יוכל לשנות לסיסמא שנוחה לו), לאזור אישי באתר, דרכו המנוי יוכל לממש את המנוי, לחדש מנוי, לקבל הודעות על מצב חשבון, לקבל הודעות אישיות ולעקוב אחרי הצגות שטרם ראה.

 

אי קבלת אישור ההזמנה לדוא"ל

לאחר ביצוע התשלום עבור הזמנה כלשהי, נשלח אישור אוטומטי לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה. במידה והאישור לא התקבל בתיבת הדואר הנכנס, יש לבדוק בתיקיית דואר זבל ((Spam או בתיקיות דומות. במידה והאישור בכל זאת לא נמצא, יתכן שהיתה טעות בהזנת כתובת הדוא"ל בעת ביצוע ההזמנה. במקרה זה נתן לפנות לשירות הלקוחות של תיאטרון הגשר בטלפון: 03-5157000.

 

איסוף הכרטיסים

לא ניתן לאסוף כרטיסים בקופת התיאטרון. שעות פתיחת הקופה ראה בפרסומים השונים של תיאטרון הגשר. בכל מקרה הקופה פתוחה שעה לפני מועד המופע.

יש לוודא את קבלת הכרטיס להצגה בסמס לנייד שצוין בעת הרכישה.

במקרים חריגים ניתן לפנות לנציג מטעם התיאטרון בקופה הראשית.

מובהר בזאת, כי לאחר תחילת ההצגה יופנו המאחרים למקומות פנויים בעליית האולם בלבד.

בהצגות "מי כמוני", "הכלה וצייד הפרפרים" ו-"רומיאו ויוליה" לא תתאפשר כניסת מאחרים.

 

במידה והכרטיסים נרכשו בהנחת חייל/סטודנט/גמלאי/תושב תל-אביב (או כל הנחה הדורשת תעודה מתאימה) יש להציג את התעודה בתוקף בעת איסוף הכרטיסים בקופה. במידה והמשתמש לא הציג תעודה מתאימה ישלם בעת איסוף הכרטיסים את מחיר הכרטיס המלא, וזאת כתנאי לאיסוף הכרטיסים.

 

מועדון הגולשים של תיאטרון הגשר

הצטרפות למועדון הגולשים היא קלה ומהירה ומתבצעת בדף הבית. חברי המועדון יזכו לעדכונים שוטפים ולהטבות.

כל משתמש שנרשם לרשימת התפוצה של האתר, מסכים בזאת לקבל כתבות, עדכונים, מידע פרסומי או שיווקי לכתובת הדואר האלקטרוני שלו וסמס. בכל עת יתאפשר למשתמש להסיר עצמו אחרי קבלת הפרסומים.

 

בטול/החזר כרטיסים שנרכשו באתר

ביטול עסקאות שהתבצעו באתר, נתן לבצע בקופת התיאטרון בטלפון: 03-5157000 או באמצעות שליחת בקשת ביטול לדוא"ל service@gesher-t.co.il , יש לציין בבקשה "רכישה באינטרנט-שרות לקוחות" ולפרט את מס. ההזמנה, שם המופע, תאריך, טלפונים וכתובת מייל ע"מ שנוכל לחזור אליכם בהקדם. שימו לב: אישור סופי על ביטול ההזמנה יישלח על ידי נציג הקופה. ללא קבלת אישור זה ההזמנה נשארת בתוקף.

 

ניתן לבצע ביטול/החלפה של כרטיסים עד 48 שעות לפני המופע באמצע השבוע ועד 72 שעות לפני המופע בסוף השבוע.

הלקוח יחויב בדמי ביטול בסך של 5% מגובה העסקה.

 

אין אפשרות באמצעות האתר להחליף אמצעי תשלום לאחר ביצוע ההזמנה, ובנוסף אין אפשרות באמצעות האתר להחליף את סוג התשלום (למשל, מחיוב אחד לחיוב בקרדיט; מתשלום במזומן לתשלום באשראי וכיוצא באלה); כל זאת ניתן לעשות אך ורק מול קופת התיאטרון. לכל שינוי בהזמנה שאושרה יש לפנות טלפונית לקופת התיאטרון.

 

אם וככל שההצגה שהוזמנה תדחה או תבוטל על ידי התיאטרון, יעמוד הכרטיס שנרכש למועד המקורי בתוקף למועד החדש/חלופי, אם וככל שייקבע ולחלופין, במקרה בו המועדים החלופיים המוצעים לא יאושרו על-ידי הלקוח או במקרים בהם לא ניתן להציע מועדים חלופיים, יהא המזמין זכאי לקבלת החזר כספי.

 

התיאטרון אינו אחראי להודיע על ביטול או דחייה של הצגה למי שפרטיו הוזנו באופן שגוי או כוזב.

 

שימוש בכרטיסים שלא בוטלו במועד, על בסיס מקום פנוי:

במקרה בו הלקוח לא הגיע להצגה, מכל סיבה שהיא, הכרטיס נשמר לזכותו למשך חצי שנה מיום ההצגה, וניתן לממשו על בסיס מקום פנוי לאותה הצגה אליה לא הגיע.

 

ניתן לעקוב אחר תאריכי ההצגה באתר שלנו, והחל מבוקר להתקשר לשירות הלקוחות 03-5157000 על מנת לשריין כרטיסים לאותו הערב.

 

להצגות המתקיימות בהאנגר גשר ולהצגה 'הכלה וצייד הפרפרים' לא ניתן לנצל כרטיסים על בסיס מקום פנוי.

 

לא ניתן לשריין כרטיסים מראש!

 

מאגר המידע ואבטחת המידע

כאמור, על פי חוק, לא חלה על המשתמש החובה למסור מידע או נתונים אודות עצמו. אולם, המשתמש לא יוכל לבצע הזמנות או להירשם למועדון באמצעות האתר, מבלי למסור מידע זה. המידע והנתונים שימסור המשתמש לאתר בעת ביצוע רכישה דרך האתר, כאמור, יישמרו במאגר המידע של התיאטרון..

 

התיאטרון ינקוט בכל אמצעי האבטחה הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי המשתמש.

האתר עומד בתקן PCI DSS ופועלות במסגרתו מערכות לאבטחת מידע ולשמירת פרטיו של המשתמש. המערכות מצמצמות את הסיכון הנשקף למידע המועבר על-ידי המשתמש באמצעות מערכת האינטרנט. יחד עם זאת האתר אינו יכול להבטיח אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות. לפיכך האתר לא יישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של שימוש במידע ותמונות שנמסרו על ידי המשתמש הנובע, במישרין או בעקיפין, משימוש בלתי הוגן של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטת האתר.

 

שימוש במידע

התיאטרון שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש בכתובת המייל או במספרי הטלפונים הניידים שצוינו ע"י המשתמש לשם שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת קשר עם המשתמש בקשר עם הזמנה שביצע ולצרכים סטטיסטיים. ככל שהמשתמש אינו מעוניין שהתיאטרון יעשה שימוש בפרטים אלו, הוא מתבקש לפנות אל קופת האולם בטלפון: 03-5157000 או באמצעות הדוא"ל: service@gesher-t.co.il.

 

שימוש בפרטים לצרכי פרסום, שיווק ויידוע אודות אירועים ייעשה בכפוף להוראות הרלוונטיות לחוק התקשרות (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982.

 

תיאטרון גשר מתחייב להימנע, ככל האפשר, ממסירת פרטיו של המשתמש לצדדים שלישיים, אלא אם ניתנה הרשאה לכך על ידי המשתמש או שהדבר נדרש לצורך בקשה שהעלה המשתמש או במקרה שהמשתמש הפר את תנאי השימוש באתר או ביצע באמצעות האתר פעולות הנראות כמנוגדות לדין או ניסיון לבצע פעולות מעין אלה או במקרה שהתיאטרון הגשר יקבל צו שיפוטי המורה לו למסור פרטים אודות המשתמש לכל צד שלישי.

 

אחריות המשתמש

המשתמש מסכים כי הוא בלבד יישא בכל אחריות וסיכון לכל נזק ו/או הפסד שייגרמו לו בגין השימוש באינפורמציה הרשומה באתר, לרבות צד שלישי.

 

זמינות האתר

התיאטרון מתחייב לטפל ולתחזק את האתר כמיטב יכולתו, יחד עם זאת התיאטרון לא מתחייב כי השימוש באתר יהיה זמין בכל עת וללא טעויות או שכל פגם או ליקוי בשירות יתוקן. כמו-כן אנו שומרים על הזכות להפסיק את פעילות האתר ללא כל הודעה מוקדמת.

 

קנין רוחני וזכויות יוצרים

האתר הינו בבעלות בלעדית והוא נכס רוחני של תיאטרון גשר, אין ולא יהיו לאיש זכויות או תביעות כספיות או רוחניות כלשהן באתר בהווה או בעתיד, ללא חוזה כתוב וחתום ע"י תיאטרון גשר.

משתמש אינו רשאי להעביר, להפיץ ו/או לשכפל כל מידע או תמונה אשר מוגן בזכויות יוצרים, סימן מסחרי, או כל מידע ששייך לבעל קניין רוחני, ללא אישור בכתב מגורם מוסמך לכך בתיאטרון הגשר.

 

סמכות שיפוט

בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

על תקנון זה ותנאיו יחולו דיני מדינת ישראל והם יפורשו על פיהם בלבד.