המחלקה החינוכית של תיאטרון גשר

אצלנו יש ערך מוסף לחווית הביקור בתיאטרון!

המחלקה החינוכית של תיאטרון גשר שמה לה למטרה לחשוף כמה שיותר בני נוער ובוגרים צעירים להצגות איכות. קהל היעד של המחלקה החינוכית הם תלמידי תיכון, חיילים וסטודנטים. על מנת להגשים מטרה זו, המחלקה החינוכית שומרת על קשר קבוע עם מאות מורים, מרצים ואנשי חינוך, מזמינה אותם לימי חשיפה של הצגות חדשות, שולחת עדכונים אינפורמטיביים, מעדכנת במועדי הצגות רלוונטיות לתלמידים ומפרסמת הטבות נקודתיות.

 

תיאטרון גשר מציע מחירים מוזלים לקבוצות תלמידים וסטודנטים החל מ-20 משתתפים ומעלה כאשר על כול 20 תלמידים תקבלו כרטיס מלווה ללא עלות. עוד מציעה המחלקה החינוכית, מנוי לקבוצות תלמידים במחיר מוזל כאשר במסגרת הזמנת מנוי תקבלו בונוס – ביקור בהצגה ללא עלות. ראוי לציין שכול ההצגות של תיאטרון גשר המותאמות לתלמידים, מאושרות על ידי סל תרבות ארצי וניתן להזמינם במחיר מסובסד דרך סל תרבות ארצי.

 

אנו משתדלים תמיד להביא ערך מוסף לחווית הביקור אצלנו בתיאטרון. לכן יסופקו לכם, טרום ביקורכם עם התלמידים, חומרי הכנה, ביקורות, תוכנייה וכול מה שקיים ברשותנו על מנת שתכינו את התלמידים להצגה בצורה היעילה ביותר. כמו כן המחלקה החינוכית נענית כמעט תמיד לבקשות המורים לקיום שיחות עם שחקנים אחרי ההצגה וללא תוספת עלות.

בנוסף, מתוך הקושי הידוע לחלק מבתי הספר להוציא קבוצות תלמידים גדולות בשעות הערב להצגות הפתוחות לקהל הרחב, יוזמת המחלקה החינוכית הצגות בוקר ואחר הצהריים לתלמידים בלבד על מנת לתת מענה למגוון הבקשות להצגות בשעות שונות במהלך היום.

 

המחלקה החינוכית עובדת בשיתוף פעולה עם צה"ל ומארגנת הצגות בוקר לחיילים במסגרת "תרבות יום א'" כמו גם ערבי הוקרה לקצינים בשילוב צפייה באחת מהצגות הרפרטואר.

 

המחלקה החינוכית של תיאטרון גשר כאן על מנת לסייע לכם להביא את התלמידים להצגות בצורה קלה ונוחה. אנחנו כאן כדי להסביר על תהליך ההזמנה, לייעץ, להמליץ ולהכווין בבחירת הצגה והתאמתה לקבוצת התלמידים בצורה הטובה ביותר, על פי מקצוע, שכבת גיל והתאמה כללית.

 

ה-"אני מאמין" שלנו אומר שצריך להתאים את ההצגה לתלמיד ולא ההפך. על מנת שנפיק את המירב מחשיפת בני נוער לעולם התיאטרון, בחירת ההצגות עבורם צריכה להיות מוקפדת ואחראית, ואנו כאן כדי לעזור.

 

המחלקה החינוכית של תיאטרון גשר:

  • מארגנת ימי חשיפה למורים.
  • מייעצת, ממליצה ומכווינה מורים בבחירת הצגות על פי מקצוע, שכבת גיל והתאמה כללית
  • יוזמת הצגות בוקר ואחר הצהריים שמיועדות לתלמידים בלבד.
  • מעניקה מחיר מיוחד לקבוצות תלמידים מאורגנות.
  • על כול 20 תלמידים אנו מעניקים כרטיס מלווה ללא עלות.
  • מציעה מנוי במחיר מוזל לקבוצות תלמידים ומעניקה הצגה בונוס למזמיני מנוי תלמידים.
  • כול ההצגות של גשר המותאמות לתלמידים מאושרות על ידי סל תרבות ארצי וניתן להזמינם במחיר מסובסד דרך סל תרבות ארצי.
  • נענית לבקשות המורים לארגון שיחות שחקן ו/או יוצרים אחרי צפייה בהצגה וללא תוספת עלות.
  • שומרת על קשר עם מאות מורים במקצועות שונים, מזמינה לימי חשיפה של הצגות חדשות, שולחת ניוזלטרים, מעדכנת במועדי הצגות והטבות נקודתיות.

אורי נחום

המחלקה החינוכית

ori@gesher-t.co.il

054-691-5561