פרימה דונה (2012)

הגברת הראשונה

"הילולה על הבמה...חגיגת תיאטרון...שלא הפסיקה לעניין אף לרגע... דמידוב מקסים כאישה בימתית, מרתק כשנגלה מתחתיה הגבר ומרגש כשמתחת לשני אלה נחשף השחקן"

הארץ

"תפקיד ענק לסשה דמידוב...דמידוב מכשף את הבמה בכל רגע שהוא נמצא עליה...הוא משעשע, מודע לעצמו, מפוצץ בביטחון עצמי ונוטף כריזמה...מדובר בחגיגה מלאה אהבה לתיאטרון, במיניות מתפרצת ושמחת חיים מדבקת. הפקה מרשימה – מהבמה, דרך התלבושות, התאורה ועד לעריכה המוזיקלית החדשנית של מורפוב עצמו. צוות השחקנים ראוי כולו לשבחים על תצוגה הרמונית והורמונלית..."

גלובס

"שחקני גשר בניצוחו של הבמאי האורח מורפוב נהנים מאורגיית המשחק בהצגה שכולה דמידוב... מעלותיו של המחזה המקורי הפכו לאורגיה הדוניסטית מתפרעת של משחק... תלבושות חסרות מעצורים...ההצגה היא זו שהפכה את האורגיה לחוויית תיאטרון מיוחדת...להצגה הזו קוראים ישראל (סשה) דמידוב שמשחקו היה החלום הרטוב של כל מבקר...בכל אחד משלבי משחקו הוא היה מושלם...על רגעים כאלה ותפקידים כאלה אני אומר – תודה!"

הבמה

"עם אנסמבל השחקנים המשובח, המסע הזה הופך מענג במיוחד...ההצגה הנפלאה שרקח הבמאי הבולגרי אלכסנדר מורפוב – היא חוויה כוללת שמרסקת מפעם לפעם את "הקיר הרביעי" והופכת את הקהל לשותף שותק למתרחש... חגיגת תיאטרון צבעונית...ערב של עונג"

ynet

"הצגה סקסית ומושכת שמעובדת נפלא ומבוימת בווירטואוזיות... הצגה בעלת סיפור מצויין, שתורגם ועובד באופן מופתי, כמו תמיד, על ידי רועי חן... בידור במובן הטוב ביותר של המילה... פרימה דונה מתקשרת מאוד עם הקהל וידידותית גם למי שאינו חובב תיאטרון הארד קור, והישגי הפרפורמנס שלה הכוללים את עיצוב הבמה הנהדר והתלבושות הראויות לכל שבח, הם יוצאי דופן בכל קנה מידה ישראלי ולא מביישים גם במות בינלאומיות"

וואלה

"סיפור טוב עם המון דמויות וטיפוסים צבעוניים משעשעים מאחורי הקלעים...הבמאי אלכסנדר מורפוב מבולגריה יודע להפעיל את הבמה בצורה חיה ודינמית...סשה דמידוב חוזר כאן לימיו הטובים ביותר ובונה דמות כריזמטית ומרשימה. זאת הפקה סוחפת, מה שנקרא גשר במיטבם...מומלץ"

גלי צה"ל

"על הבמה נוצרת פנטזיה גדולה...על כל החגיגה אחראים היוצרים והשחקנים הנפלאים של תיאטרון גשר שמלהטטים בין תפקידים שונים"

כלכליסט

מאת ג'פרי הטשר

קומדיה רומנטית המבוססת על סיפורו של כוכב התיאטרון הגדול ביותר של המאה ה-17 בבריטניה. הוא מוכשר כשד, יפה תואר ובעל קסם אישי מכשף. מדי ערב לובש קינסטון שמלות, מתאפר ומגלם נשים בעולם בו אסור לנשים לעלות על הבמה.
כשמלך אנגליה מוציא צו מהפכני ומתיר לנשים לשחק בתיאטרון – הכוכב מאבד הכל. הוא מנסה לגלם גברים אך מתגלה כנשי מדי במשחקו. בעולם החדש הזה, מריה, המלבישה שעקבה אחריו תמיד מאחורי הקלעים, הופכת לכוכבת.


זהו מחזה מודרני על היפוכים, גבריות ונשיות, מסכות ומציאות ועל הרצון לשחק בחיים ולחיות במשחק.
המחזה האנגלי השנון והאלגנטי, הסקסי והנועז שכתב הטשר, הפך לסרט בשנת 2004 בשם Stage Beauty וכעת עולה לראשונה בישראל כמחזה.

 

ההצגה: שעתיים ועשרים דקות.

הצגה ראשונה: 14.06.2012

 

משך

 

יוצרים

שחקנים

הצגות נוספות שאולי יעניינו אותך

רודף העפיפונים

רודף העפיפונים

עיבוד בימתי לרב המכר של חאלד חוסייני בבכורה ישראלית
הצגה קרובה - 11.9
לפרטים ורכישה
הכלה וצייד הפרפרים

הכלה וצייד הפרפרים

מאת נסים אלוני
הצגה קרובה - 3.9
לפרטים ורכישה
כפר

כפר

על פי המחזה מאת יהושע סובול בבימויו של יבגני אריה
הצגה קרובה - 5.9
לפרטים ורכישה
רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים

רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים

סיפור מוזר על רקע עלילה טראגית
הצגה קרובה - 30.8
לפרטים ורכישה
רות סוף-סוף!

רות סוף-סוף!

ביוגרפיה בפוטנציה. רטרו בלי פרספקטיבה
אונייגין. הערות שוליים

אונייגין. הערות שוליים

על פי הרומן בחרוזים מאת אלכסנדר פושקין
הצגה קרובה - 12.9
לפרטים ורכישה