אנה קרנינה. סיפורו של ורוסקי

אנה קרנינה. סיפורו של ורוסקי

ההצגה הקרובה: יום שישי 17/11/2017

אנה קרנינה. סיפורו של ורוסקי

הסרט יוקרן בשפה הרוסית עם כתוביות לעברית ואנגלית

פרויקט מבוא מציגים: MAVO CINEMA TALK - שבוע הקרנות בכורה ומפגשים בלעדיים עם יוצרי הסרטים החדשים והמדוברים ביותר ברוסיה

קארן שחנזרוב – במאי וקולנוען, מנכ"ל "מוספילם", תאגיד הקולנוע הגדול ביותר ברוסיה, יציג בפני הקהל הישראלי את סרטו החדש, דרמה המבוססת על הרומן "אנה קרנינה" מאת לב טולסטוי ועל הסיפור "במלחמת יפן" מאת ויקנטי ורסאייב. בתום ההקרנה קארן שחנזרוב יענה על שאלות הקהל. 

אין אמת אחת באהבה. אנה קרנינה בחרה לסיים את חייה. בנה הבכור, סרגיי, לא הצליח להשלים עם מותה, ובמשך שנים רבות ניסה להבין מדוע סיימה אמו את חייה באופן כה טרגי. בשנת 1904, במהלך מלחמת רוסיה-יפן, הרופא סרגיי קרנין מנהל בית חולים שדה בכפר נידח, ומנתח קצין פצוע - אלכסיי ורונסקי. גם ורונסקי לא הצליח לשכוח את מותה של אנה, וחשב עליה במהלך 30 שנה. הגורל מפגיש בין סרגיי ואלכסיי ומעניק להם הזדמנות לחזור לאירועי העבר כדי למצוא את התשובות המיוחלות ולהבין האם ניתן היה לשנות את גורלה של אנה.

הסרט "אנה קרנינה. סיפורו של ורונסקי" "הופק על ידי אולפני הקולנוע "מוספילם". קארן שחנזרוב, אחד הבמאים הידועים והמוערכים ביותר ברוסיה ובקרב עמיתים בעולם. ביים והפיק עשרות סרטים, זכה בפרסים בפסטיבלים בינלאומיים באיטליה, צרפת, צ'כיה ופולין. על סרטו החדש "אנה קרנינה. סיפורו של ורונסקי" קיבל, לאחרונה, פרס Best Artistic Contribution בפסטיבל הסרטים הבינלאומי במונטריאול (קנדה).

 

בימוי: קארן שחנאזרוב

הפקה: קארן שחנאזרוב ואנטון זלטופולסקי

תסריט: אלכסיי בוזין, קארן שחנאזרוב

 

שחקנים ראשיים:

אליזבטה בויארסקאיה - אנה קרנינה

מקסים מטבייב - אלכסיי ורונסקי

ויטלי קישצ'נקו - אלכסיי קרנין

קיריל גרבנשצ'יקוב - סרגיי קרנין

 

אורך הסרט: 138 דקות.

הסרט יוקרן בשפה הרוסית עם כתוביות בעברית ובאנגלית.

הזמן כרטיסים

בחר תאריך:
הצגות קרובות:
17/11/2017 שעה 17:00
להצגות נוספות לחצו כאן