פרמיירה בצל האש

פרמיירה בצל האש

פרמיירה בצל האש

פרמיירה בצל האש

תיאטרון גשר קיים ביום חמישי שתי הצגות מיוחדות של "נופל מחוץ לזמן", עיבוד של יחזקאל לזרוב לספרו של דויד גרוסמן. חרף המבצע המתקיים בעזה ואיומי הטילים היו שתי ההצגות מלאות עד אפס מקום בקהל רב של מבקרים. גם האזעקה שנשמעה במהלך ההצגה השנייה וגרמה לעצירתה למספר דקות לא שינתה דבר. הקהל עזב את מקומו, וחזר אליו כעבור מספר דקות. 

 

בין האורחים הרבים שהגיעו היו לוי יצחק, אילנה ויאיר המבורגר, אלכס לנדסברג, יוני רכטר, רזי ברקאי, רבקה מיכאלי, דורי בן זאב, פרופ' אביעד קליינברג, גדעון לוי, חן ליברמן ועוד.

 

את המוזמנים אירחו יו"ר תיאטרון גשר, עו"ד אלי זהר ורעייתו נילי, מנכ"לית התיאטרון, לנה קריינדלין, יו"ר עמותת הידידים, ישראל מקוב ובת זוגו בלה לוסטיג, ומנכ"לית אגודת הידידים, רותי היילפרן.   

 
חזרה לכל החדשות

לוח הצגות

הצגות קרובות:
שבת 24.03.2018 שעה 20:30
לרכישת כרטיס לחצו כאן

חדשות

מידע שימושי על נגישות האתר

הבוקר קיימנו מסיבת עיתונאים בנושא הפסטיבל בהשתתפות ראש העיר, מר רון חולדאי, לנה קריינדלין, מנכ"ל תיאטרון גשר, נעם סמל, המנהל האמנותי של הפסטיבל, אורי שובל, מנכ''ל המישלמה ליפו, סגן שגריר טורקיה בישראל, אומט דניז, רועי חן, דרמרטורג תיאטרון גשר.

"הצגה שהיא כמו חלום, ממש כישוף תיאטרלי, זוהרת כמו יהלום, גם ללא מילים" הארץ על מקבת - גרסה ללא מילים

קליפ מחדר החזרות

"יפה להפליא...דרמה אנושית רגישה ומשכנעת. הצגה שכדאי לצפות בה... בימוי מיוחד אינטליגנטי ומקורי" ידיעות אחרונות


הרצל מתעורר לחיים בגשר, ומזכיר שחזון אינו מסתכם ב"חיים עצמם"

הקרנות חד פעמיות של הסרטים הבולטים וזוכי הפרסים של 2017

"עם הומור שנון, משחק מעולה וטקסט משובח - "הרצל אמר!" היא אחת ההצגות הרלוונטיות והמומלצות בסביבה". (YNET)

בצאת ראש השנה קיימנו את אירוע הגאלה השנתי שלנו, שכלל מופע חד פעמי ומרגש לציון יום הולדתו ה-70 של המנהל האמנותי שלנו יבגני אריה.

חדשות נוספות