פרימיירת הנפש הטובה מסצ'ואן

פרימיירת הנפש הטובה מסצ'ואן

פרימיירת הנפש הטובה מסצ'ואן

פרימיירת הנפש הטובה מסצ'ואן

חרף מזג האוויר הקשה גדשו מאות מוזמנים את תיאטרון גשר ביום חמישי האחרון. לבאי התיאטרון היו שתי סיבות לחגיגה: הצגת בכורה של "הנפש הטובה מסצ'ואן", ההצגה הפותחת את העונה החדשה של תיאטרון גשר בבימויו של יבגני אריה ובהשתתפות נטע שפיגלמן, יחזקאל לזרוב ואלון פרידמן. הסיבה השניה הייתה בסיומה.  

 

בתום ההצגה החגיגית עלתה מנכ"לית תיאטרון גשר, לנה קריינדלין לבמה, כדי לבשר שהחגיגה האמיתית רק החלה. קריינדלין ציינה כי בעוד שעה בדיוק יחל יום הולדתו של המנהל האמנותי והבמאי, יבגני אריה, מי שהיה למייסדו המיתולוגי של התיאטרון. לאריה הוגש זר פרחים חגיגי, ומשתתפי ההצגה שעמדו על הבמה עטפו אותו בחיבוק אוהב מכל עבר.

 

החלטנו ללכת עד הסוף עם הרוח הסינית שמאפיינת את ההצגה, ובכניסה לאולם הציבו דוכן ועליו טעימות מהמטבח הסיני. האורחים שעשו דרכם בגשם הסוחף נהנו מהאוכל החמים שסיפק נחמה בערב סוער.

 

בין המשתתפים באירוע: השופט בדימוס מאיר שמגר, צבי זיו, ליזיקה ועמי שגיא, ג'ניס ובתה קארן גילרמן, לוי יצחק, אורי שנער, האחים דן ויגאל שילון, דורית ויוסי שריד, קולט אביטל, חנה לסלאו, גליה וחיים טופול, אורדית ועודד קוטלר, אורן מוסט, דובל'ה גליקמן, עינת ויצמן, שירי גדני (כוכבת הסדרה "פולישוק").

 

 

את ההצגה החגיגית  אירחו יו"ר תיאטרון גשר, עו"ד אלי זהר ורעייתו נילי, מנכ"לית התיאטרון, לנה קריינדלין, המנהל האמנותי, יבגני אריה, יו"ר עמותת הידידים, ישראל מקוב ובת זוגו בלה לוסטיג, ומנכ"לית אגודת הידידים, רותי היילפרן.