פרימיירת אותלו

פרימיירת אותלו

פרימיירת אותלו

פרימיירת אותלו

ביום רביעי בט"ו בשבט, התקיימה בתיאטרון גשר הצגת הבכורה החגיגית "אותלו", על פי מחזהו הקלאסי של ויליאם שייקספיר. את ההצגה ביימה לנה קריינדלין, שברוב ימות השנה משמשת כמנכ"לית התיאטרון, ואילו הפעם לקחה על עצמה את מושכות הבימוי, לראשונה מזה שמונה שנים. בהצגה משתתפים מיקי ליאון, המגלם את אותלו וצובע את עצמו לקראת כל הצגה בשחור, סשה דמידוב בתפקיד יאגו הנבל המיתולוגי, ובר שדה, התגלית הצעירה של תיאטרון גשר בתפקיד דסדמונה.

 

לערב החגיגי שהתקיים בתיאטרון הגיעו  ליהי לפיד שהגיעה ללא בעלה ח"כ יאיר לפיד, פוליטיקאים מהעבר ומההווה שנכחו בהצגה: אהוד ברק ורעייתו נילי, שר החקלאות יאיר שמיר, ח"כ נחמן שי, יוסי שריד ורעייתו דורית וקולט אביטל. 

 

כמו כן נכחו: אלוף במיל' צבי זמיר, אנשי העסקים אלכס לנדסברג, אלון קסטיאל, ערי סטימצקי ואלפרד אקירוב, עו"ד יודי לוי ועו"ד יגאל ויינשטיין, אנשי התקשורת יגאל ודן שילון, אלי אילדיס, יעל דן שהגיעה עם בעלה הלל מיטלפונקט והשחקנית חנה לסלאו. לרגל ט"ו בשבט אירח תיאטרון גשר את המוזמנים על טהרת הפירות היבשים, כמנהגו של החג. 

 

את פני האורחים בהצגה החגיגית קיבלו יו"ר תיאטרון גשר אלי זהר וזוגתו נילי, יו"ר אגודת ידידי התיאטרון ישראל מקוב ומנכ"לית אגודת הידידים רותי היילפרן.