מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

ישראל מקוב, יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר, חוגג יום הולדת וזו הזדמנות נהדרת להודות לו על הנתינה וההתגייסות הגדולה שלו למען הצלחתנו במשך השנים הרבות בהן הוא מלווה אותנו.

 

ישראל מקוב כיהן כמנכ"ל טבע בשנים 2007-2002. כיום משמש כיושב ראש מועצת המנהלים של חברת המיכשור הרפואי גיוון אימג'ינג, יו"ר חברת ביולייט, יו"ר חברת מיקרומדיקויו"ר חברת SUN Pharmaceutical Industries Ltd.

הוא מכהן כחבר במועצת המנהלים ב-Israel National Nanotechnology Initiative ונמנה עם מייסדיו; חבר במועצת המנהלים ובוועדת הניהול במכון ויצמן; חבר קורטוריון בטכניון; נשיא עמותת נאמני מרכז שניידר וכמובן - יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר.

 

הוא נולד ברחובות, למשפחת פרדסנים, משושלת בתיה מקוב, ממייסדי המושבה, למד בבית הספר התיכון החקלאי פרדס חנה ושירת בצה"ל בחטיבת הצנחנים. בהשכלתו האקדמית הוא בוגר תואר ראשון בחקלאות ושני בכלכלה, שניהם מהאוניברסיטה העברית. היה נשוי לנירה מקוב ז"ל שעמדה בראש אגודת ידידי תיאטרון גשר עד פטירתה בשנת 2006. לאחר פטירתה לקח על עצמו להמשיך את דרכה והתמנה ליו"ר האגודה.  בשנת 2004 זכה בפרס התעשייה בקטגוריית הכימיה.