מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

מזל טוב לישראל מקוב

ישראל מקוב, יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר, חוגג יום הולדת וזו הזדמנות נהדרת להודות לו על הנתינה וההתגייסות הגדולה שלו למען הצלחתנו במשך השנים הרבות בהן הוא מלווה אותנו.

 

ישראל מקוב כיהן כמנכ"ל טבע בשנים 2007-2002. כיום משמש כיושב ראש מועצת המנהלים של חברת המיכשור הרפואי גיוון אימג'ינג, יו"ר חברת ביולייט, יו"ר חברת מיקרומדיקויו"ר חברת SUN Pharmaceutical Industries Ltd.

הוא מכהן כחבר במועצת המנהלים ב-Israel National Nanotechnology Initiative ונמנה עם מייסדיו; חבר במועצת המנהלים ובוועדת הניהול במכון ויצמן; חבר קורטוריון בטכניון; נשיא עמותת נאמני מרכז שניידר וכמובן - יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר.

 

הוא נולד ברחובות, למשפחת פרדסנים, משושלת בתיה מקוב, ממייסדי המושבה, למד בבית הספר התיכון החקלאי פרדס חנה ושירת בצה"ל בחטיבת הצנחנים. בהשכלתו האקדמית הוא בוגר תואר ראשון בחקלאות ושני בכלכלה, שניהם מהאוניברסיטה העברית. היה נשוי לנירה מקוב ז"ל שעמדה בראש אגודת ידידי תיאטרון גשר עד פטירתה בשנת 2006. לאחר פטירתה לקח על עצמו להמשיך את דרכה והתמנה ליו"ר האגודה.  בשנת 2004 זכה בפרס התעשייה בקטגוריית הכימיה.

 
חזרה לכל החדשות

לוח הצגות

הצגות קרובות:
שבת 24.03.2018 שעה 20:30
לרכישת כרטיס לחצו כאן

חדשות

מידע שימושי על נגישות האתר

הבוקר קיימנו מסיבת עיתונאים בנושא הפסטיבל בהשתתפות ראש העיר, מר רון חולדאי, לנה קריינדלין, מנכ"ל תיאטרון גשר, נעם סמל, המנהל האמנותי של הפסטיבל, אורי שובל, מנכ''ל המישלמה ליפו, סגן שגריר טורקיה בישראל, אומט דניז, רועי חן, דרמרטורג תיאטרון גשר.

"הצגה שהיא כמו חלום, ממש כישוף תיאטרלי, זוהרת כמו יהלום, גם ללא מילים" הארץ על מקבת - גרסה ללא מילים

קליפ מחדר החזרות

"יפה להפליא...דרמה אנושית רגישה ומשכנעת. הצגה שכדאי לצפות בה... בימוי מיוחד אינטליגנטי ומקורי" ידיעות אחרונות


הרצל מתעורר לחיים בגשר, ומזכיר שחזון אינו מסתכם ב"חיים עצמם"

הקרנות חד פעמיות של הסרטים הבולטים וזוכי הפרסים של 2017

"עם הומור שנון, משחק מעולה וטקסט משובח - "הרצל אמר!" היא אחת ההצגות הרלוונטיות והמומלצות בסביבה". (YNET)

בצאת ראש השנה קיימנו את אירוע הגאלה השנתי שלנו, שכלל מופע חד פעמי ומרגש לציון יום הולדתו ה-70 של המנהל האמנותי שלנו יבגני אריה.

חדשות נוספות