החלו החזרות ל'נופל מחוץ לזמן'

החלו החזרות ל'נופל מחוץ לזמן'

החלו החזרות ל'נופל מחוץ לזמן'

החלו החזרות ל'נופל מחוץ לזמן'

החלו החזרות להצגה 'נופל מחוץ לזמן' על פי ספרו עטור השבחים של הסופר דויד גרוסמן, שיצא לאור בשנת 2011.

את ההצגה מביים יחזקאל לזרוב, אשר שיחק בעבר ברבות מהצגות גשר ויצר כוריאוגרפיות לרבות מהצגות התיאטרון, לאחרונה גם להצגה 'הדיבוק'. כבמאי זו עבודתו השנייה של לזרוב במסגרת תיאטרון גשר, לאחר שבעבר כתב וביים לתיאטרון את הצגת היחיד 'חזי' שבה גם שיחק. 

זו הפעם השנייה שעולה בגשר הצגה על פי יצירה של דויד גרוסמן – בשנת 2005 עלתה ההצגה 'מומי', על פי ספרו של גרוסמן 'עיין ערך: אהבה" בבימויו של יבגני אריה.

העיבוד החדש משלב יחד תיאטרון, קולנוע ומחול, ובמרכזו אדם שבעיצומה של ארוחת הערב מודיע לאשתו כי הוא יוצא במסע חיפוש אחר בנם שאיננו. במהלך מסעו נקרות בדרכו דמויות שונות, ובהן רשם קורות העיר, הקנטאור, המורה למתמטיקה, הסנדלר ואשתו, המיילדת, מתקן הרשתות ואחרים. יחד איתם יתור גם הקהל אחרי מי שכבר אי-אפשר לגעת בהם, ועדיין אי-אפשר להרפות מהם.

את התפקיד הראשי בהצגה יגלם דורון תבורי, שזוהי הופעתו השנייה במסגרת התיאטרון לאחר תפקידו בהצגה 'הדיבוק'.  לצדו של תבורי ישחקו ליליאן רות, מיקי לאון, אלון פרידמן, בר שדה, פאולו א. מואורה, נועה קולר, אלכסנדר סנדרוביץ', יבגני טרלצקי ורות רסיוק.

את המוסיקה להצגה כותבת בימים אלה הזמרת קרן אן, שזכתה להצלחה רבה בישראל וברחבי העולם עם האלבומים שהקליטה באנגלית ובצרפתית, ובשנים האחרונות פועלת מדי פעם בזירה המקומית.  

ההצגה הראשונה של 'נופל מחוץ לזמן' תעלה בתיאטרון גשר ביום חמישי, 22 במאי 2014.

 

עריכה ובימוי: יחזקאל לזרוב

עיצוב במה: יחזקאל לזרוב, מיכאל קרמנקו

עיצוב תלבושות: מיכאל קרמנקו

מוסיקה: קרן אן

מולטימדיה: מיכאל קרמנקו, סשה קריינדלין

תאורה: נדב ברנע

עוזרי במאי: סשה קריינדלין, גל הורוביץ