גאלת פתיחת העונה ה-25

גאלת פתיחת העונה ה-25

גאלת פתיחת העונה ה-25

גאלת פתיחת העונה ה-25

במוצאי שבת האחרון, 26 בספטמבר, פתחנו באופן רשמי את העונה ה-25. לאירוע הגאלה המסורתי של התיאטרון שהתקיים בביתו בכרמי יוסף של ישראל מקוב, יו"ר עמותת הידידים של התיאטרון ובת זוגו, בלה לוסטיג, הגיעו 200 ידידי "גשר" התומכים בתיאטרון לאורך כל השנה, בינהם: סמי סגול, בוריס קרסני, אילנה ויאיר המבורגר, ארז ויגודמן, אורן מוסט, דני וג'ניס גילרמן, צבי וז'וזפין זיו, קולט אביטל, חיים טופול, אלה ויאיר שמיר ואחרים.

לצד מקוב אירחו את המוזמנים רותי היילפרן, מנהלת עמותת הידידים ומארגנת האירוע, עו"ד אלי זהר, יו"ר תיאטרון גשר, לנה קריינדלין, מנכ"לית התיאטרון ויבגני אריה, המנהל האמנותי של "גשר".

בערב הוצגו קטעים מהצגות שעלו בקיץ, כמו "אני דון קיחוטה", "חוות החיות" ו"פציעות קטנות", וכן ניתנה "ארוחת טעימות" מההצגות הצפויות לעלות בעונה, דוגמת "היידה!" ו"מר ורטיגו". בין שחקני "גשר" שנכחו והציגו באירוע: סשה דמידוב ודורון תבורי שמשחקים ברוטציה את תפקיד דון קיחוטה, אלכסנדר סנדרוביץ', אפרת בן -צור, ולוסי דובינצ'יק שהגיעו כל אחד עם בנותיהם, גלעד קלטר, יובל ינאי, נעמי לבוב, נטע שפיגלמן, קארין סרויה, אורי יניב, ואלון פרידמן.

אחד משיאי הערב נרשם כשישראל מקוב הוכתר כאביר על ידי השחקנים, על הבמה, ב"טקס" הלקוח מ"אני דון קיחוטה", כאות הערכה על תרומתו לתיאטרון.

"ככל שהתיאטרון מצליח יותר אמנותית, התמיכה של הממסד בו הולכת וקטנה", אמר ישראל מקוב בדברי הפתיחה לאירוע, "זה לא תיאטרון אבסורד, זו מציאות אבסורד".

עו"ד אלי זהר פנה לקהל הידידים, "אתם החברים האמיתיים של התרבות בישראל" ואילו יבגני אריה השווה בדבריו בין דון קיחוטה לתיאטרון גשר, שניהם נלחמים בתחנות רוח; "את עשרים השנים הבאות אנחנו מתכננים להעביר במלחמה בתחנות רוח ואנחנו ננצח. תיאטרון "גשר" ימשיך להתקיים".

 

 

צילום: אבי לוי

 
חזרה לכל החדשות

לוח הצגות

הצגות קרובות:
יום ב' 24.09.2018 שעה 20:30
לרכישת כרטיס לחצו כאן

חדשות

מידע שימושי על נגישות האתר

תיאטרון גשר יציג בארה"ב ובקנדה את ההצגות "הדיבוק" ו"במנהרה" - ויתארח בפסטיבלים ותיאטראות בטורונטו, ניו יורק ופיטסבורג


הבמאי נועם שמואל יעלה בבכורה ישראלית את הרומן הראשון של הסופר האמריקני ממוצא אפגני

ההצגה "יאקיש ופוצ'ה" בפסטיבל בסיביו

מאיה זיו מתכנית "העולם הבוקר" משתפת את התרשמותה מהצגות הילדים שלנו

הבוקר קיימנו מסיבת עיתונאים בנושא הפסטיבל בהשתתפות ראש העיר, מר רון חולדאי, לנה קריינדלין, מנכ"ל תיאטרון גשר, נעם סמל, המנהל האמנותי של הפסטיבל, אורי שובל, מנכ''ל המישלמה ליפו, סגן שגריר טורקיה בישראל, אומט דניז, רועי חן, דרמרטורג תיאטרון גשר.

"הצגה שהיא כמו חלום, ממש כישוף תיאטרלי, זוהרת כמו יהלום, גם ללא מילים" הארץ על מקבת - גרסה ללא מילים

קליפ מחדר החזרות

"יפה להפליא...דרמה אנושית רגישה ומשכנעת. הצגה שכדאי לצפות בה... בימוי מיוחד אינטליגנטי ומקורי" ידיעות אחרונות


חדשות נוספות