בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

השבוע קיים תיאטרון גשר הצגת בכורה חגיגית של 'הדיבוק' בנוכחות עמיתי תיאטרון גשר ומוזמנים מכובדים נוספים. ההצגה מתבססת על מחזה שכתב רועי חן, על פי מחזהו המיתולוגי של ש. אנסקי, ומספרת את סיפור אהבתם של לאה וחנן. כשאביה של לאה מייעד אותה לחתן אחר, חנן מת ונכנס כדיבוק בגופה של לאה. את המחזה ביים יבגני אריה, ובתפקידים הראשיים משחקים אפרת בן-צור, ישראל (סשה) דמידוב ודורון תבורי.

בין האורחים שהגיעו להצגה: ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק ורעייתו נילי, שר החקלאות יאיר שמיר ואשתו אלה, נשיא בית המשפט העליון לשעבר, מאיר שמגר וזוגתו מיכל רובינשטיין, עו"ד דוד ליבאי, רחל אדטו, יאיר סרוסי, טובה וסמי סגול, יעל ורמי אונגר, אורן מוסט, אילנה ויאיר המבורגר, דב תדמור, אורי שנער, ברברה ובוריס קרסני, גליה וחיים טופול, יהושע סובול, ירון לונדון וזוגתו מיכל זמיר, בתו של יו"ר התיאטרון לשעבר, צבי זמיר שהגיע גם כן, עמנואל רוזן ובת זוגו עדי הדר, מיכל אנסקי, ששי קשת ויונה אליאן, יוסי מרשק, פיני טבגר, אנה ארונוב, רמי הויברגר, ערד ניר, דן שילון שהגיע עם חברתו נרי ליבנה ועם בתו עדי שילון, יורם זק שהגיע עם אימו שחקנית תיאטרון גשר, עדי עציון-זק, וגיא זהר, בנו של יו"ר התיאטרון, אלי זהר.  

את המוזמנים אירחו יו"ר תיאטרון גשר עו"ד אלי זהר, מנכ"לית התיאטרון לנה קריינדלין, יו"ר עמותת הידידים ישראל מקוב ובת זוגו בלה לוסטיג, ומנכ"לית אגודת הידידים רותי היילפרן, שחגגה באותו ערב את יום הולדתה ה-70. בתום ההצגה הפתיעו אנשי התיאטרון את היילפרן וחגגו לה את יום הולדתה יחד עם הקהל הרב שהגיע.

 

 
חזרה לכל החדשות

לוח הצגות

הצגות קרובות:
יום ו' 21.09.2018 שעה 14:00
לרכישת כרטיס לחצו כאן

חדשות

מידע שימושי על נגישות האתר

תיאטרון גשר יציג בארה"ב ובקנדה את ההצגות "הדיבוק" ו"במנהרה" - ויתארח בפסטיבלים ותיאטראות בטורונטו, ניו יורק ופיטסבורג


הבמאי נועם שמואל יעלה בבכורה ישראלית את הרומן הראשון של הסופר האמריקני ממוצא אפגני

ההצגה "יאקיש ופוצ'ה" בפסטיבל בסיביו

מאיה זיו מתכנית "העולם הבוקר" משתפת את התרשמותה מהצגות הילדים שלנו

הבוקר קיימנו מסיבת עיתונאים בנושא הפסטיבל בהשתתפות ראש העיר, מר רון חולדאי, לנה קריינדלין, מנכ"ל תיאטרון גשר, נעם סמל, המנהל האמנותי של הפסטיבל, אורי שובל, מנכ''ל המישלמה ליפו, סגן שגריר טורקיה בישראל, אומט דניז, רועי חן, דרמרטורג תיאטרון גשר.

"הצגה שהיא כמו חלום, ממש כישוף תיאטרלי, זוהרת כמו יהלום, גם ללא מילים" הארץ על מקבת - גרסה ללא מילים

קליפ מחדר החזרות

"יפה להפליא...דרמה אנושית רגישה ומשכנעת. הצגה שכדאי לצפות בה... בימוי מיוחד אינטליגנטי ומקורי" ידיעות אחרונות


חדשות נוספות