בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

בכורה חגיגית ל'דיבוק'

השבוע קיים תיאטרון גשר הצגת בכורה חגיגית של 'הדיבוק' בנוכחות עמיתי תיאטרון גשר ומוזמנים מכובדים נוספים. ההצגה מתבססת על מחזה שכתב רועי חן, על פי מחזהו המיתולוגי של ש. אנסקי, ומספרת את סיפור אהבתם של לאה וחנן. כשאביה של לאה מייעד אותה לחתן אחר, חנן מת ונכנס כדיבוק בגופה של לאה. את המחזה ביים יבגני אריה, ובתפקידים הראשיים משחקים אפרת בן-צור, ישראל (סשה) דמידוב ודורון תבורי.

בין האורחים שהגיעו להצגה: ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק ורעייתו נילי, שר החקלאות יאיר שמיר ואשתו אלה, נשיא בית המשפט העליון לשעבר, מאיר שמגר וזוגתו מיכל רובינשטיין, עו"ד דוד ליבאי, רחל אדטו, יאיר סרוסי, טובה וסמי סגול, יעל ורמי אונגר, אורן מוסט, אילנה ויאיר המבורגר, דב תדמור, אורי שנער, ברברה ובוריס קרסני, גליה וחיים טופול, יהושע סובול, ירון לונדון וזוגתו מיכל זמיר, בתו של יו"ר התיאטרון לשעבר, צבי זמיר שהגיע גם כן, עמנואל רוזן ובת זוגו עדי הדר, מיכל אנסקי, ששי קשת ויונה אליאן, יוסי מרשק, פיני טבגר, אנה ארונוב, רמי הויברגר, ערד ניר, דן שילון שהגיע עם חברתו נרי ליבנה ועם בתו עדי שילון, יורם זק שהגיע עם אימו שחקנית תיאטרון גשר, עדי עציון-זק, וגיא זהר, בנו של יו"ר התיאטרון, אלי זהר.  

את המוזמנים אירחו יו"ר תיאטרון גשר עו"ד אלי זהר, מנכ"לית התיאטרון לנה קריינדלין, יו"ר עמותת הידידים ישראל מקוב ובת זוגו בלה לוסטיג, ומנכ"לית אגודת הידידים רותי היילפרן, שחגגה באותו ערב את יום הולדתה ה-70. בתום ההצגה הפתיעו אנשי התיאטרון את היילפרן וחגגו לה את יום הולדתה יחד עם הקהל הרב שהגיע.