ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

"הצגת הילדים הראשונה של תיאטרון גשר, מתאפיינת במשחק משכנע, בכתיבה מצוינת ובהתייחסות רצינית ומכבדת לנושא, לעצמה ולצופים... השורה התחתונה: גם לקחתם את הילדים להצגה מרתקת וגם עפתם על עצמכם בזכות החינוך הקלאסי שנתתם להם"    (Time Out)

 

"הצגה נפלאה ובלתי נשכחת. ללכת! גם כשתיאטרון גשר פונה לילדים הוא לא חוסך בתפאורות המזהירות שלו. ספינת אודיסאוס היא היפה בספינות וההצגה כולה עשירה בצורה, תוכן, שפה ומשחק." (ידיעות אחרונות)

 

"נהנינו עד מאד. תיאטרון שמכבד את הילדים, שמעיף אותם לעולם הדימיון... מומלץ ללכת איתם כדי לחוות תיאטרון טוב ובעיקר ליהנות."   (אלון נוימן)

 

"המלצה: דמיינו שהתיאטרון הכי איכותי בארץ מחליט להעלות הצגת ילדים. זה בדיוק מה שקרה... הצגת הילדים עם התפאורה ובעיצוב היפה ביותר שראיתי בישראל...גם הילדים וגם הוריהם ייהנו... בקיצור, אני ממליץ בחום."   (ינץ לוי) 

 

"מעבר לזה שבאמת היתה תפאורה, ובאמת מוסיקה, ובאמת משחק, מאז, כל ערב, אנחנו קוראים לפני השינה באודיסיאה על הקיקלופ ועל הסירנות. זה קצת מקל עלי וקצת זה הרבה בימינו."  (שרון קנטור)

 

"רוצו לראות!"  (דביר בנדק)

 

"היה קסום" (עינת פישביין)

 

"שיחקתם אותה, מסעות אודיסאוס הצגת מופת! ... הצגת ילדים שמכבדת את קהלה בכל האספקטים שבה... שאפו ענק גשר!"  (אמיר לביא)

 

"קחו המלצה מוקדמת... ושריינו לעצמכם כרטיסים להצגת הילדים החדשה של תיאטרון גשר, מסעות אודיסאוס. אם יש צדק, בקרוב לא יישארו להם כרטיסים עד 2016."  (חמוטל לוין)

 

"מסעות אודיסאוס ריתקה את הילדים שלי לכל אורכה... היא כתובה היטב, העיבוד לילדים הצליח לחמוק מהתיילדות וחנפנות... היא מכוונת גבוה אבל לא מנותקת מצרכי הקשב התובעניים ומשתמשת באמצעים סיפוריים וחזותיים עתירי דמיון ויופי."   (ריקי כהן)

 

 

 
חזרה לכל החדשות

לוח הצגות

הצגות קרובות:
יום ו' 21.09.2018 שעה 14:00
לרכישת כרטיס לחצו כאן

חדשות

מידע שימושי על נגישות האתר

תיאטרון גשר יציג בארה"ב ובקנדה את ההצגות "הדיבוק" ו"במנהרה" - ויתארח בפסטיבלים ותיאטראות בטורונטו, ניו יורק ופיטסבורג


הבמאי נועם שמואל יעלה בבכורה ישראלית את הרומן הראשון של הסופר האמריקני ממוצא אפגני

ההצגה "יאקיש ופוצ'ה" בפסטיבל בסיביו

מאיה זיו מתכנית "העולם הבוקר" משתפת את התרשמותה מהצגות הילדים שלנו

הבוקר קיימנו מסיבת עיתונאים בנושא הפסטיבל בהשתתפות ראש העיר, מר רון חולדאי, לנה קריינדלין, מנכ"ל תיאטרון גשר, נעם סמל, המנהל האמנותי של הפסטיבל, אורי שובל, מנכ''ל המישלמה ליפו, סגן שגריר טורקיה בישראל, אומט דניז, רועי חן, דרמרטורג תיאטרון גשר.

"הצגה שהיא כמו חלום, ממש כישוף תיאטרלי, זוהרת כמו יהלום, גם ללא מילים" הארץ על מקבת - גרסה ללא מילים

קליפ מחדר החזרות

"יפה להפליא...דרמה אנושית רגישה ומשכנעת. הצגה שכדאי לצפות בה... בימוי מיוחד אינטליגנטי ומקורי" ידיעות אחרונות


חדשות נוספות