ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

ביקורות ראשונות למסעות אודיסאוס

"הצגת הילדים הראשונה של תיאטרון גשר, מתאפיינת במשחק משכנע, בכתיבה מצוינת ובהתייחסות רצינית ומכבדת לנושא, לעצמה ולצופים... השורה התחתונה: גם לקחתם את הילדים להצגה מרתקת וגם עפתם על עצמכם בזכות החינוך הקלאסי שנתתם להם"    (Time Out)

 

"הצגה נפלאה ובלתי נשכחת. ללכת! גם כשתיאטרון גשר פונה לילדים הוא לא חוסך בתפאורות המזהירות שלו. ספינת אודיסאוס היא היפה בספינות וההצגה כולה עשירה בצורה, תוכן, שפה ומשחק." (ידיעות אחרונות)

 

"נהנינו עד מאד. תיאטרון שמכבד את הילדים, שמעיף אותם לעולם הדימיון... מומלץ ללכת איתם כדי לחוות תיאטרון טוב ובעיקר ליהנות."   (אלון נוימן)

 

"המלצה: דמיינו שהתיאטרון הכי איכותי בארץ מחליט להעלות הצגת ילדים. זה בדיוק מה שקרה... הצגת הילדים עם התפאורה ובעיצוב היפה ביותר שראיתי בישראל...גם הילדים וגם הוריהם ייהנו... בקיצור, אני ממליץ בחום."   (ינץ לוי) 

 

"מעבר לזה שבאמת היתה תפאורה, ובאמת מוסיקה, ובאמת משחק, מאז, כל ערב, אנחנו קוראים לפני השינה באודיסיאה על הקיקלופ ועל הסירנות. זה קצת מקל עלי וקצת זה הרבה בימינו."  (שרון קנטור)

 

"רוצו לראות!"  (דביר בנדק)

 

"היה קסום" (עינת פישביין)

 

"שיחקתם אותה, מסעות אודיסאוס הצגת מופת! ... הצגת ילדים שמכבדת את קהלה בכל האספקטים שבה... שאפו ענק גשר!"  (אמיר לביא)

 

"קחו המלצה מוקדמת... ושריינו לעצמכם כרטיסים להצגת הילדים החדשה של תיאטרון גשר, מסעות אודיסאוס. אם יש צדק, בקרוב לא יישארו להם כרטיסים עד 2016."  (חמוטל לוין)

 

"מסעות אודיסאוס ריתקה את הילדים שלי לכל אורכה... היא כתובה היטב, העיבוד לילדים הצליח לחמוק מהתיילדות וחנפנות... היא מכוונת גבוה אבל לא מנותקת מצרכי הקשב התובעניים ומשתמשת באמצעים סיפוריים וחזותיים עתירי דמיון ויופי."   (ריקי כהן)