אורי רובינשטיין

אורי רובינשטיין

מעצב תאורה 

נולד בבולטימור ארה"ב, עלה לישראל בשנת 1975. עובד בתיאטרון הישראלי מאז 1980 במגוון תפקידים- מנהל טכני בצוותא ירושלים ובמרכז ג`רר בכר, תאורן הבית של תיאטרון החאן, מורה לתאורת במה בביה"ס לתיאטרון חזותי בירושלים, בסמינר הקיבוצים, באוניברסיטה העברית ובמכללת אמונה. 
  
עיצב תאורה למאות הפקות תיאטרון ומחול בישראל, צרפת וארה"ב. בין העבודות בארץ בשנים האחרונות: 
  
במחול :
"הרמת מסך" 2007- רונית זיו, יוסי ברג ועודד גרף. "הרמת מסך 2008"- הלל קוגן, מיה שטרן ותומר שרעבי. "הרמת מסך" 2009- יסמין גודר ואיריס ארז.  "זירת מחול" בזירה הבין תחומית. קבוצת טרנטולה- זאזא. כוראוגרפים עצמאיים- דפי אלטבב, גילת אמוץ, ענת כץ, דנה רוטנברג, אודלי קופרברג, שלומית פונדמנסקי, מיכל הרמן, אביב איבגי, אור מרין, ואחרים. עובד כעת כמנהל טכני של יסמין גודר. 
  
בתיאטרון
זוכה פרס קיפוד הזהב על עיצוב תאורה לשנת 2008 עבור ההצגה "בעל הריחיים והטוחן"- הזירה הבין תחומית. בתור מעצב תאורה הבית של תיאטרון הסימטהעיצב את ההצגות- "הכלב היהודי", "שלם", "זעמו הגדול של פיליפ הוץ" ו- "סלומה".. תיאטרון תמונע- "דודה פרידה" של נעמי יואלי- פרס ראשון פסטיבל עכו 06` וקיפוד הזהב על שפת במה 07`,ו- "בין הספירות";  "רביזור", "אהובתי הנשואה", "המנהרה" ו-"קפיצה לחו"ל". צוותא -"מישהו מאחורי" עם דובלה גליקמן, "בטטות" של רוני סיני, "למה מי אתה?" של דני הורוביץ. תיאטרון החאן - "בידרמן והמציתים". תיאטרון חיפה- "תפרים". תיאטרון קרוב- "הקומוניזם לחולי נפש" ו-"מלון אירופה". תיאטרון הערבי-עברי- "המשוגעות של יפו".  תיאטרון גבעתיים - "לשכוח את הרוסטראטוס", "חתול במגפיים" ו- "לאזוב את פולה".

יצירות

הארווי (2012)
לרכישת כרטיס לחצו כאן